Denní blog

Rozhovor pro Shoptet

post
Od Eliška Vyhnánková, 9.3.2017 pro Denní blog
Eliška Vyhnánková

Čí číslo si vytočí ty největší firmy v Čechách, když se chtějí naučit používat sociální sítě? Elišce Vyhnánkové – jedné z nejuznávanějších expertek na online svět. Na kontě má přes 300 firemních či veřejných seminářů a workshopů pro více než 3 000 spokojených posluchačů. Přečtěte si, co všechno stíhá ve svém 48 hodinovém dni tato závislačka na internetu a milovnice sci-fi.

Rozdělujete svět na offline a online?

Občas i v samotné mluvě 🙂 V současné době je těžké nebýt online a vlastně je to jeden z mých osobních cílů – naučit se být opravdu offline. Právě se objevily informace o tom, že Nokia udělá reedici svého telefonu 3310. Asi budu vážně uvažovat, že si ho například na víkendy pořídím. To, jak já si představuji offline, tak si někdo představuje drahou exotickou dovolenou. A přitom stačí málo – odpojit se.

Předtím, než jste zcela přešla na volnou nohu, jste pracovala jako manažerka nových médií v NEWTON Media. Co vás před téměř 4 lety vedlo k tomu, že to zkusíte na vlastní pěst?

Zjistila jsem, že neumím být zaměstnanec. Začnu lenivět, nemám motivaci, nebaví mě obhajovat své nápady. Nebaví mě, jak ostatní po nápadech dupou, protože jsou stejně líní a demotivovaní, a ony nápady by znamenaly víc práce. Na volné noze má člověk zodpovědnost sám za sebe a hlavně obrovskou svobodu v tom být úspěšný a občas i spadnout na pusu. Učit se. Posouvat. Pracovat.

Celý rozhovor si můžete přečíst na blogu Shoptetu.

Napiš komentář

Nejnovější články

Nejnovější komentáře

Štítky

Blogy

martinus.sk